Preparing today’s educators to teach tomorrow’s entrepreneurs.

Asociația pentru Educație Antreprenoriala (AEA) în parteneriat cu Romanian American Foundation (RAF) aduce pentru prima data în România programul BABSON COLLEGE – GLOBAL SYMPOSIUM FOR ENTREPRENEURSHIP EDUCATORS.

Cursul se va desfășura în perioada 13-17 Septembrie 2021 la Universitatea Politehnica București și se adresează cadrelor didactice universitare universitare interesate de educația antreprenoriala. 

Mai multe detalii despre program găsiți aici: https://www.youtube.com/watch?v=4XDd8fe2mdI

Înscrierile pentru participarea in program vor începe în luna Martie 2021. 

Pentru a vă alătura AEA si RAF în schimbarea mediului academic din România și a deveni partener in eveniment, persoana de contact este Răzvan Crăciunescu – Program manager (razvan.craciunescu@upb.ro).